RS/CA
DS/CAL
A.net/CA
You must be a member to access that page
Upload a Photo
Upload a Video
Add a News article
Write a Blog
Add a Comment
Blog Feed
News Feed
Video Feed
All Feeds
Napa High Track & Field and Cross Country - Napa, California
you RUN the place
2475 Jefferson St., Napa, California, 94558, United States
Report
Block
Home
Photos
Blog
News
Videos
Schedule/Results
Records
Athletes
Media
Claire Pirio
Photos (
0
)
View
Videos (
0
)
View
News (
10
)
View
Blogs (
0
)
View
Group media
News
Write News
Athlete RSS Feed
Folders
2011 / 2012 - (2 articles)
2012 / 2013 - (4 articles)
2013 / 2014 - (4 articles)
All News
Search
2014 Results - California CIF SJS Masters - Sac-Joaquin Section
Published by
DyeStatCAL.com
May 25th 2014, 12:01am
Comments
California CIF SJS Masters - Sac-Joaquin Section
May 29, 2014 to May 30, 2014
Elk Grove High School, Elk Grove, CA, US
Timing/Results by:
Red Cap Timing - Roseville - CA - Timing Comp
« Filter Results by Team: »
Amador
American Canyon
Antelope
Armijo
Atwater
Bear Creek
Bear River
Bella Vista
Beyer
Bret Harte
Buhach Colony
Calaveras
Capital Christian
Center
Central Catholic
Central Valley/W
Ceres
Chavez
Christian Brothers
Colfax
Cordova
Cosumnes Oaks
Davis Sr.
Del Campo
Del Oro
Dixon
Downey
East Union
Edison
El Camino
El Dorado (SJS)
Elk Grove
Escalon
Fairfield
Folsom
Forest Lake Christian
Franklin (EG)
Franklin (S)
Golden Sierra
Golden Valley
Granite Bay
Grant
Hilmar
Hiram Johnson
Hughson
Inderkum
Jesse Bethel
Jesuit
Kennedy
Kimball (John C.)
Liberty Ranch
Lincoln (s)
Linden
Livingston
Lodi
Luther Burbank
Manteca
Marysville
McClatchy
McNair
Merced
Merrill West
Mesa Verde
Mira Loma
Modesto
Modesto Christian
Monterey Trail
Napa
Nevada Union
Oak Ridge
Oakdale
Oakmont
Pacheco
Patterson
Pioneer
Pitman
Placer
Pleasant Grove
Ponderosa
Rio Americano
Rio Linda
Ripon Christian
River City
River Valley
Riverbank
Rocklin
Rodriguez
Rosemont
Roseville
Sacramento
Sheldon
Sierra
Sonora
St Francis
St. Mary's (Stockton)
Stagg
Tokay
Tracy
Turlock
Union Mine
Vacaville
Vallejo
Valley
Vanden
Vintage
Vista Del Lago
West Campus
Whitney
Woodcreek
Woodland
Yuba City
Men:
100m
|
200m
|
400m
|
800m
|
1600m
|
3200m
|
110h
|
300h
|
4x100m
|
4x400m
|
Shot
|
Discus
|
HJ
|
LJ
|
TJ
|
PV
Women:
100m
|
200m
|
400m
|
800m
|
1600m
|
3200m
|
100h
|
300h
|
4x100m
|
4x400m
|
Shot
|
Discus
|
HJ
|
LJ
|
TJ
|
PV
Mens 100m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Jones, Nate
11
Tracy
10.79
+1.5
1
2
Johnson, Taron
12
Sheldon
10.79
+1.5
1
3
Mewborn, David
12
Vacaville
10.90
+1.5
1
4
Jackson, Damon
12
Kimball (John C.
10.97
+1.5
1
5
Williamson, Tyus
11
Woodcreek
11.01
+1.5
1
6
Brendel, Tyler
11
Granite Bay
11.07
+1.5
1
7
Booth, Jordan
11
Franklin (EG)
11.09
+1.5
1
8
Rotteveel, Alex
12
Woodcreek
11.11
+1.5
1
Mens 100m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Mewborn, David
12
Vacaville
10.80
-0.2
1
2
Jackson, Damon
12
Kimball (John C.
10.89
+0.7
3
4
Johnson, Taron
12
Sheldon
10.90
-0.2
1
3
Jones, Nate
11
Tracy
10.91
+0.7
2
5
Rotteveel, Alex
12
Woodcreek
10.92
+0.7
3
6
Brendel, Tyler
11
Granite Bay
10.93
+0.7
2
7
Williamson, Tyus
11
Woodcreek
10.96
+0.7
2
8
Booth, Jordan
11
Franklin (EG)
10.99
-0.2
1
9
Gillum, Davon
12
Stagg
11.05
+0.7
3
10
Kemp, Edward
12
Atwater
11.08
+0.7
2
11
Jetter, Brandon
11
Oak Ridge
11.09
+0.7
2
12
Tank, Aidan
10
Elk Grove
11.10
+0.7
3
13
Shelton-Mosley, Justice
11
Capital Christia
11.12
-0.2
1
14
Gardner, Ja'Quan
12
Central Valley/W
11.17
+0.7
3
15
Dudley, James
11
Sacramento
11.20
+0.7
3
16
Calloway, Daliceo
12
Rosemont
11.23
+0.7
3
17
Roots, Michael
10
Luther Burbank
11.32
-0.2
1
18
Brooks, Anthony
12
Modesto Christia
11.35
+0.7
3
19
Jones, Devin
12
Woodland
11.37
-0.2
1
20
Ferges, Gabe
12
El Dorado (SJS)
12.16
-0.2
1
--
Somsack-Phillips, Cedric
12
Edison
FS
+0.7
2
--
Wilson, Jared
10
Whitney
FS
+0.7
2
Mens 200m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Walton, Aspyn
11
Woodcreek
21.83
-1.2
1
2
Johnson, Taron
12
Sheldon
21.83
-1.2
1
3
Mewborn, David
12
Vacaville
21.89
-1.2
1
4
Jackson, Damon
12
Kimball (John C.
22.24
-1.2
1
5
Rotteveel, Alex
12
Woodcreek
22.35
-1.2
1
6
Beloney, Marcus
11
Sheldon
22.38
-1.2
1
7
Brendel, Tyler
11
Granite Bay
22.56
-1.2
1
8
McIntyre, Alexander
11
Davis Sr.
22.79
-1.2
1
Mens 200m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Mewborn, David
12
Vacaville
21.78
-0.7
2
2
Walton, Aspyn
11
Woodcreek
21.82
-0.6
1
4
Jackson, Damon
12
Kimball (John C.
22.13
-0.6
1
3
Johnson, Taron
12
Sheldon
22.17
-1.0
3
5
Brendel, Tyler
11
Granite Bay
22.18
-0.7
2
6
Beloney, Marcus
11
Sheldon
22.28
-0.7
2
7
McIntyre, Alexander
11
Davis Sr.
22.34
-0.6
1
8
Rotteveel, Alex
12
Woodcreek
22.35
-1.0
3
9
Matthews, Isaiah
10
Sacramento
22.37
-0.7
2
10
Somsack-Phillips, Cedric
12
Edison
22.39
-0.7
2
11
Ellis, Myles
9
Antelope
22.45
-0.6
1
12
Brice-Moore, Jelani
12
Bear Creek
22.64
-1.0
3
13
Williamson, Tyus
11
Woodcreek
22.70
-0.7
2
14
Olson, Cameron
12
Central Catholic
22.74
-1.0
3
15
jamison, windsor
11
Modesto Christia
22.74
-0.6
1
16
Calloway, Daliceo
12
Rosemont
22.81
-0.6
1
17
Tank, Aidan
10
Elk Grove
22.91
-1.0
3
18
Jones, Devin
12
Woodland
22.96
-0.7
2
19
Bennet, Cameron
11
Amador
22.97
-0.7
2
Mens 400m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Stone, Cameron
11
Sheldon
47.17
1
2
Walton, Aspyn
11
Woodcreek
47.35
1
3
Koss, Tyler
12
Vanden
47.41
1
4
VanDyke, Alex
12
Cosumnes Oaks
48.59
1
5
Tuttle, Johnathon
12
Del Oro
48.88
1
6
Olson, Cameron
12
Central Catholic
49.16
1
7
Brice-Moore, Jelani
12
Bear Creek
49.17
1
8
Thiara, Noveleen
12
Sierra
49.75
1
Mens 400m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
H#
Pts
1
Stone, Cameron
11
Sheldon
48.00
3
2
Koss, Tyler
12
Vanden
48.41
1
3
Walton, Aspyn
11
Woodcreek
48.62
2
4
Tuttle, Johnathon
12
Del Oro
49.13
2
5
Olson, Cameron
12
Central Catholic
49.23
3
6
Thiara, Noveleen
12
Sierra
49.32
3
7
Brice-Moore, Jelani
12
Bear Creek
49.51
1
8
VanDyke, Alex
12
Cosumnes Oaks
49.51
2
9
Sexton, Jahmar
12
Monterey Trail
49.58
3
10
Uzoma, Christopher
11
Pleasant Grove
49.64
1
11
Jones, Kenny
12
American Canyon
50.02
2
12
Anderson, Travez
12
El Camino
50.07
2
13
Williams, Jermaine
11
Chavez
50.66
1
14
Joseph, Mark
11
Pacheco
50.67
2
15
Raymond, David
11
Vista Del Lago
50.70
1
16
Day, Armando
12
Rodriguez
50.73
1
17
Matthews, Isaiah
10
Sacramento
51.11
3
18
Lovell, Elgin
10
Vacaville
51.34
1
19
Mewborn, Daniel
12
Vacaville
51.99
3
--
Hayes, Arthur
11
Vallejo
DQ
1
Mens 800m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
SOTOMAYOR, ARTURO
11
Roseville
1:51.93
1
2
Croft, Blake
11
Davis Sr.
1:52.45
1
3
Baker, Mark
11
Rio Americano
1:53.77
1
4
Hill, Steven
11
Bear Creek
1:55.10
1
5
MoralesLomeli, Gonzalo
11
Dixon
1:55.96
1
6
Bolier, Josh
12
Ponderosa
1:56.35
1
7
Gaulman, Xavier
12
Sheldon
1:57.32
1
8
Kruetzfeldt, Thomas
10
Sonora
1:57.42
1
9
Mayfield, Aaron
12
Pitman
1:57.45
1
10
Kobylka, Jack
12
Vintage
1:57.92
1
11
Kraft, Braeden
10
Del Campo
1:57.95
1
12
Brooks, Ian
12
Hughson
1:58.20
1
Mens 800m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
H#
Pts
1
Baker, Mark
11
Rio Americano
1:56.69
1
4
Croft, Blake
11
Davis Sr.
1:56.85
1
7
Kraft, Braeden
10
Del Campo
1:56.93
1
10
Brooks, Ian
12
Hughson
1:57.00
1
2
SOTOMAYOR, ARTURO
11
Roseville
1:57.30
1
11
Bolier, Josh
12
Ponderosa
1:57.45
1
3
Mayfield, Aaron
12
Pitman
1:57.61
1
5
Kobylka, Jack
12
Vintage
1:57.97
1
6
MoralesLomeli, Gonzalo
11
Dixon
1:58.03
1
8
Hill, Steven
11
Bear Creek
1:58.11
1
9
Kruetzfeldt, Thomas
10
Sonora
1:58.47
1
12
Gaulman, Xavier
12
Sheldon
1:58.78
1
13
Sommers, Austin
10
Elk Grove
1:58.98
1
14
Browning, Kellen
10
Davis Sr.
1:59.09
1
15
Gibson, Stephen
11
Monterey Trail
1:59.65
1
16
Wells, Conner
11
Center
1:59.69
1
17
Strohmeyer, Aric
12
Woodland
1:59.86
1
18
GARCIA, BEN
12
Pleasant Grove
2:00.08
1
19
Oliveros, Felix
12
Placer
2:00.30
1
20
Leach, Brayden
10
Roseville
2:01.04
1
21
Wells, Ryan
12
Center
2:01.43
1
22
Weaver, Xavier
9
McClatchy
2:01.50
1
Mens 1600m -Alley Start
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Migliozzi, Garrett
12
Nevada Union
4:10.34
1
2
Coss, Matt
12
Bella Vista
4:16.69
1
3
Miao, George
12
Rocklin
4:16.97
1
4
Medd, Ty
12
Rocklin
4:21.79
1
5
BOBLET, TRISTAN
12
Bret Harte
4:23.40
1
6
AMBRIZ, DANIEL
10
Merced
4:23.52
1
7
Ramakrishnan, Anirudh
12
Davis Sr.
4:23.74
1
8
Clusserath, Andrew
10
Rocklin
4:24.01
1
9
Grimmitt, Adam
12
Rocklin
4:24.35
1
10
Brown, Andrew
12
Jesuit
4:25.67
1
11
Walker, Ross
11
Del Campo
4:26.84
1
12
Garcia, Alex
11
Placer
4:28.17
1
13
Fonda, Blake
11
Lodi
4:28.67
1
14
Cruz, Carlos
12
McClatchy
4:29.04
1
15
Song, Brian
11
Davis Sr.
4:29.54
1
16
Roberts, Ben
10
Davis Sr.
4:30.34
1
17
Pepic, Mahir
11
Manteca
4:31.03
1
18
Harris, Charlie
11
Davis Sr.
4:32.05
1
19
Anderson, Michael
12
Cosumnes Oaks
4:32.60
1
20
Sewell, Ryan
11
Golden Sierra
4:33.73
1
21
Aranda, Jose
11
Pioneer
4:34.82
1
22
Rutledge, Jeffrey
11
McClatchy
4:38.14
1
23
HASTINGS, ALEC
10
Tokay
4:40.03
1
24
Young, Ian
12
Del Campo
4:40.83
1
25
Stanton, Nathan
12
Patterson
4:42.42
1
Mens 3200m -Alley Start
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Zeiss, Paul
11
Granite Bay
9:11.62
1
2
Grolle, Steven
12
Sonora
9:13.97
1
3
Wellington, Nathan
12
Whitney
9:16.71
1
4
Childs, Drew
11
Bella Vista
9:22.98
1
5
Breeze, Remington
10
Vista Del Lago
9:24.95
1
6
Miao, George
12
Rocklin
9:25.60
1
7
Aitken, Gregory
10
Folsom
9:31.04
1
8
Pedrotti, Max
12
Christian Brothe
9:33.61
1
9
Aleman, Abel
12
Merced
9:33.95
1
10
Gonzalez, Isaac
12
Pitman
9:34.87
1
11
Kruse, Phillip
12
Lodi
9:35.21
1
12
Morrett, Zach
12
Hughson
9:41.33
1
13
Fonda, Blake
11
Lodi
9:45.32
1
14
Chance, Edward
11
Del Campo
9:45.95
1
15
McCarter-Ribakoff, Moshe
11
Placer
9:48.33
1
16
Guinnip, Taylor
12
Woodcreek
9:50.07
1
17
Spooner, Josh
12
Sierra
9:51.08
1
18
Vernau, Michael
9
Davis Sr.
9:51.24
1
19
Kurdy, Sean
10
Jesuit
9:52.06
1
20
Pyryev, Denis
12
Del Campo
9:52.61
1
Mens 110m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Carter, Austin
12
Folsom
14.40
-1.8
1
2
Lyles, Cambron
12
El Dorado (SJS)
14.54
-1.8
1
3
Lightfoot, Deion
9
St. Mary's (Stoc
14.54
-1.8
1
4
Kelepi, Daniel
12
Patterson
14.57
-1.8
1
5
Clancy, Kyle
11
Davis Sr.
14.66
-1.8
1
6
Sutton, Kris
12
Center
14.85
-1.8
1
7
Thompson, Wesley
12
St. Mary's (Stoc
15.03
-1.8
1
8
Valdes, Nicholas
12
Sierra
15.34
-1.8
1
Mens 110m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Carter, Austin
12
Folsom
14.47
+1.4
4
2
Lyles, Cambron
12
El Dorado (SJS)
14.67
+0.0
3
5
Kelepi, Daniel
12
Patterson
14.70
+1.4
4
6
Lightfoot, Deion
9
St. Mary's (Stoc
14.77
+0.0
3
3
Clancy, Kyle
11
Davis Sr.
14.82
+0.1
2
4
Sutton, Kris
12
Center
14.87
+0.9
1
7
Valdes, Nicholas
12
Sierra
14.88
+0.9
1
8
Thompson, Wesley
12
St. Mary's (Stoc
15.00
+1.4
4
9
Perry, Jonathan
11
Sheldon
15.02
+0.0
3
10
Robertson, Gabriel
12
Inderkum
15.25
+0.0
3
11
Stusiak, Daniel
12
Granite Bay
15.27
+0.1
2
12
Holmes, Isaiah
10
Oakmont
15.31
+1.4
4
13
Soeung, Brandon
12
Kimball (John C.
15.38
+0.1
2
14
Donato, Rydell
10
Bear Creek
15.43
+0.9
1
15
Johnson Brown, Jodaan
12
Kimball (John C.
15.50
+0.9
1
16
Mistchenko, Everett
12
El Camino
15.62
+0.9
1
17
Matthew, Chukweke
10
St. Mary's (Stoc
15.64
+0.1
2
18
Ozminkowski, Ryan
11
Lodi
15.65
+0.0
3
19
Mcnair, Kendall
10
Modesto
15.72
+0.9
1
20
Ingram, Mitchell
11
Modesto
15.72
+0.1
2
21
Caldwell, Isaiah
12
Center
15.85
+1.4
4
22
Hughes, Derrick
12
American Canyon
15.87
+1.4
4
23
Mitchell, Alex
9
Rio Linda
16.07
+0.0
3
Mens 300m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Carter, Austin
12
Folsom
37.42
1
2
Sexton, Jahmar
12
Monterey Trail
38.64
1
3
Corbett, James
12
Del Oro
38.95
1
4
Aaron Able, Doug
12
Woodcreek
39.02
1
5
Lyles, Cambron
12
El Dorado (SJS)
39.59
1
6
Walker, Mykal
11
Vacaville
39.76
1
7
Ozminkowski, Ryan
11
Lodi
40.15
1
8
Turner, Jamar
11
Merced
45.22
1
Mens 300m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
H#
Pts
1
Carter, Austin
12
Folsom
37.92
3
2
Aaron Able, Doug
12
Woodcreek
39.17
1
3
Sexton, Jahmar
12
Monterey Trail
39.20
2
4
Walker, Mykal
11
Vacaville
39.23
1
5
Lyles, Cambron
12
El Dorado (SJS)
39.46
3
6
Corbett, James
12
Del Oro
39.72
2
7
Turner, Jamar
11
Merced
40.29
3
8
Ozminkowski, Ryan
11
Lodi
40.33
2
9
Mistchenko, Everett
12
El Camino
40.41
1
10
Uribe, Daniel
11
Atwater
40.46
2
11
Myers, Darren
12
Bella Vista
40.63
3
12
Avilla, Marcus
12
Manteca
40.79
3
13
Quichocho, Junior
11
McClatchy
40.86
3
14
Prather, Griffin
11
Oak Ridge
41.12
1
15
Gonzalez, Michael
10
Lodi
41.17
3
16
Conner, Joseph
11
Pleasant Grove
41.55
2
17
Bryant, Anthony
11
Fairfield
41.72
3
18
Tisdale, Chris
12
Liberty Ranch
42.17
1
19
Hernandez, Brandon
11
River City
42.41
2
20
Engell-Sorrell, Delton
10
Armijo
43.29
1
Mens 4x100m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Rottevee
,
Williams
,
Walton
,
George
Woodcreek
41.29
1
2
Lindsey
,
Johnson
,
Beloney
,
Stone
Sheldon
42.27
1
3
Mewborn
,
Mewborn
,
Lovell
,
Walker
Vacaville
42.32
1
4
Wiley
,
Ellis
,
Baiocchi
,
Brendel
Granite Bay
42.42
1
5
Brice-Mo
,
Thompson
,
Reece
,
Thrush
Bear Creek
42.57
1
6
Scalaro
,
Line
,
Bloss
,
Ferges
El Dorado (SJS)
42.68
1
7
Gutierre
,
Kemp
,
Olmos
,
Uribe
Atwater
43.39
1
8
Williams
,
Kapule
,
Reed
,
Gentry
Chavez
43.48
1
Mens 4x100m Relay
Back to top
Name
School
Prelims
H#
Pts
1
Rottevee
,
Williams
,
Walton
,
George
Woodcreek
41.54
3
2
Wiley
,
Ellis
,
Baiocchi
,
Brendel
Granite Bay
41.97
1
4
Mewborn
,
Mewborn
,
Lovell
,
Walker
Vacaville
42.36
1
3
Lindsey
,
Johnson
,
Beloney
,
Stone
Sheldon
42.49
2
5
Scalaro
,
Line
,
Bloss
,
Ferges
El Dorado (SJS)
42.67
1
6
Brice-Mo
,
Thompson
,
Reece
,
Thrush
Bear Creek
42.70
1
7
Williams
,
Kapule
,
Reed
,
Gentry
Chavez
42.89
2
8
Gutierre
,
Kemp
,
Olmos
,
Uribe
Atwater
43.03
3
9
Gonzales
,
Wilkerso
,
Conner
,
Uzoma
Pleasant Grove
43.06
3
10
Pridgen-
,
Calloway
,
Yang
,
Williams
Rosemont
43.17
1
11
Maupin
,
Robertso
,
Turner
,
Ayo
Inderkum
43.31
1
12
Chaney
,
Johnson
,
Bearden
,
Jackson
Kimball (John C.
43.37
2
13
Colma-Te
,
Tamondon
,
Dike
,
Booth
Franklin (EG)
43.49
3
14
Small
,
Gee
,
Pelle
,
Udoffia
Del Oro
43.65
3
15
Bermudez
,
Gardner
,
Johnson
,
Vazquez
Central Valley/W
43.97
2
16
Piko
,
Levesque
,
Andrews
,
Eastman
Buhach Colony
44.02
1
17
Anderson
,
Sutton
,
Kamara
,
Hullum
Center
44.03
2
18
Dotson
,
Campbell
,
Ellis
,
Johnson
Antelope
44.11
3
19
Duron
,
Cuevas
,
Mejia
,
Kerlee
Hughson
44.18
1
--
Brisendi
,
Hamilton
,
Koss
,
Pointer
Vanden
DNF
2
--
Batiland
,
Castelle
,
Falls
,
Neczypor
Jesuit
DQ
2
--
Cardoza
,
Gloudema
,
Turner
,
Wilson
Whitney
DQ
2
Mens 4x400m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Beloney
,
Johnson
,
Edwards
,
Stone
Sheldon
3:16.16
1
2
Davis
,
Lopez
,
Sotomayo
,
Finical
Roseville
3:16.54
1
3
Mewborn
,
Mewborn
,
Lovell
,
Walker
Vacaville
3:17.22
1
4
Hall
,
McIntyre
,
Salcedo
,
Croft
Davis Sr.
3:17.39
1
5
Frommoet
,
Garcia
,
Wilkerso
,
Uzoma
Pleasant Grove
3:21.77
1
6
Barrett
,
Gubler
,
Falls
,
Neczypor
Jesuit
3:22.53
1
7
Alvarez
,
Koss
,
Phillips
,
Williams
Vanden
3:25.37
1
--
Small
,
Christia
,
Scholtes
,
Tuttle
Del Oro
DQ
1
Mens 4x400m Relay
Back to top
Name
School
Prelims
H#
Pts
1
Davis
,
Lopez
,
Sotomayo
,
Finical
Roseville
3:18.35
2
2
Hall
,
McIntyre
,
Salcedo
,
Croft
Davis Sr.
3:19.09
1
4
Small
,
Christia
,
Scholtes
,
Tuttle
Del Oro
3:20.30
2
5
Alvarez
,
Koss
,
Phillips
,
Williams
Vanden
3:20.86
1
6
Frommoet
,
Garcia
,
Wilkerso
,
Uzoma
Pleasant Grove
3:20.90
1
7
Mewborn
,
Mewborn
,
Lovell
,
Walker
Vacaville
3:21.80
1
3
Beloney
,
Johnson
,
Edwards
,
Stone
Sheldon
3:23.16
3
8
Barrett
,
Gubler
,
Falls
,
Neczypor
Jesuit
3:23.28
2
9
Galagher
,
Carter
,
Stallwor
,
Outhavon
Folsom
3:23.62
2
10
Relay Team
Cosumnes Oaks
3:23.86
2
11
Mosbache
,
Beegle
,
Ackernec
,
Bolier
Ponderosa
3:25.20
3
12
Ramot
,
Taylor
,
Austrie
,
Hayes
Vallejo
3:25.31
1
13
Line
,
Haffner
,
Scalaro
,
Lyles
El Dorado (SJS)
3:25.76
3
14
Singh
,
Tillis
,
Tamondon
,
Singleto
Franklin (EG)
3:25.99
3
15
Nwaoha
,
Williams
,
Carmicha
,
Day
Rodriguez
3:26.53
1
16
Bermudez
,
Nevels
,
Jones
,
Gladney
Cordova
3:27.17
2
17
Hill
,
Donato
,
Reece
,
Thompson
Bear Creek
3:27.68
3
18
Perez
,
Joseph
,
Harden
,
Cintora
Pacheco
3:27.97
1
19
Chavarin
,
Moita
,
Dray
,
Roacha
Ceres
3:28.41
1
20
Ellis
,
Echeveri
,
Campbell
,
Johnson
Antelope
3:28.72
3
21
Jones
,
Tenette
,
Wells
,
Sutton
Center
3:28.81
3
22
Doty
,
Britschg
,
Hvidsten
,
Myers
Bella Vista
3:28.93
3
23
Montano
,
Chandler
,
Dunn
,
Avilla
Manteca
3:29.70
2
24
Lovato
,
Calloway
,
Tveretin
,
Pridgen-
Rosemont
3:35.72
2
Mens Shot Put
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Olabode, Afolabi
12
Golden Valley
60-06.25
(18.45m)
1
2
Williams, Jonah
10
Folsom
59-08.75
(18.21m)
1
3
Titherington, Michael
11
Jesuit
56-10.00
(17.32m)
1
4
Flax, Melvin
12
Stagg
56-04.25
(17.18m)
1
5
Paulo, Darrin
11
Grant
56-01.75
(17.11m)
1
6
Ruggles, Chris
11
Jesuit
53-07.00
(16.33m)
1
7
Gauger, Armando
12
Atwater
52-04.75
(15.97m)
1
8
Jackson, Zane
12
Antelope
52-00.25
(15.86m)
1
9
Peterson, Kyle
12
Oakdale
50-03.00
(15.32m)
1
10
Corbett, Mitch
12
Woodcreek
50-01.75
(15.28m)
1
11
Girola, Anthony
12
Del Campo
49-06.25
(15.09m)
1
12
Martinez, Miguel
11
Jesuit
49-03.50
(15.02m)
1
13
Tremblay, Caleb
12
Vintage
48-11.00
(14.91m)
1
14
Gouveia, Kyle
12
Calaveras
48-06.25
(14.79m)
1
15
Wallace, Sage
12
Yuba City
48-03.00
(14.71m)
1
16
Edwards, Omar
11
Antelope
48-00.25
(14.64m)
1
17
Corbett, Adam
12
Woodcreek
47-08.75
(14.55m)
1
18
Stark, Spencer
12
Central Catholic
47-01.75
(14.37m)
1
19
Santiago, Anthony
11
Sierra
46-10.25
(14.28m)
1
20
Jackson, Jevon
10
Del Campo
46-04.50
(14.14m)
1
21
Monteiro, Joaquin
12
McClatchy
44-05.00
(13.54m)
1
22
Margherita, Mario
12
Colfax
42-05.75
(12.95m)
1
--
Louro, Justin
11
Livingston
FOUL
(--)
1
--
Herkins, John
11
Vacaville
FOUL
(--)
1
Mens Discus
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Peterson, Kyle
12
Oakdale
176-00
(53.64m)
1
2
Paulo, Darrin
11
Grant
173-06
(52.88m)
1
3
Doughty, Wyatt
11
Bella Vista
153-05
(46.76m)
1
4
Arana, Fabian
12
Riverbank
151-00
(46.02m)
1
5
Titherington, Michael
11
Jesuit
150-05
(45.85m)
1
6
Stoddart, Jacob
12
Linden
149-04
(45.52m)
1
7
Martinez, Miguel
11
Jesuit
149-03
(45.49m)
1
8
Martinson, Cody
11
Bella Vista
142-08
(43.48m)
1
9
Hamilton, Trevor
11
Del Campo
142-00
(43.28m)
1
10
Flax, Melvin
12
Stagg
140-07
(42.85m)
1
11
Gauger, Armando
12
Atwater
139-01
(42.39m)
1
12
Casares, Christopher
12
Atwater
137-10
(42.01m)
1
13
Uribe, Jose
12
Central Valley/W
136-00
(41.45m)
1
14
Garrett, Ryan
12
Beyer
135-11
(41.43m)
1
15
Schneider, Grant
10
Del Oro
134-01
(40.87m)
1
16
Hancock, John
12
Jesuit
131-08
(40.13m)
1
17
Hanning, Pierce
12
Buhach Colony
130-05
(39.75m)
1
18
Capra, Jacob
10
Placer
128-06
(39.17m)
1
19
Azevedo, Jacob
12
Rodriguez
128-03
(39.09m)
1
20
Hoskins, David
12
River Valley
128-01
(39.04m)
1
21
Morris, Matthew
12
Rio Linda
126-06
(38.56m)
1
22
Gallego, Matt
11
Escalon
126-06
(38.56m)
1
23
Wilkerson, Chandler
12
Yuba City
107-02
(32.66m)
1
--
Williams, Jonah
10
Folsom
FOUL
(--)
1
Mens High Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Clancy, Kyle
11
Davis Sr.
6-07.00
(2.01m)
1
2
Graber, Brian
11
Granite Bay
6-05.00
(1.96m)
1
3
Gonzalez, Jose
12
Modesto
6-05.00
(1.96m)
1
4
Hassani, Kevin
12
Whitney
6-05.00
(1.96m)
1
5
Vincent, Bryan
12
Ripon Christian
6-05.00
(1.96m)
1
6
Booker, Deaven
12
Beyer
6-03.00
(1.91m)
1
6
Vaughn, William
11
Oak Ridge
6-03.00
(1.91m)
1
7
Lane, Cody
10
Rocklin
6-03.00
(1.91m)
1
7
Gelpi, Stephan
10
Dixon
6-03.00
(1.91m)
1
7
Holmes, Isaiah
10
Oakmont
6-03.00
(1.91m)
1
11
Myers, Josh
12
Lincoln (s)
6-01.00
(1.85m)
1
11
Smith, Jassen
12
Lincoln (s)
6-01.00
(1.85m)
1
11
Priest, Justin
12
Oak Ridge
6-01.00
(1.85m)
1
11
Fayne, Phillip
11
Franklin (EG)
6-01.00
(1.85m)
1
11
Saffold, Lamar
12
Lincoln (s)
6-01.00
(1.85m)
1
11
Griffin, D'Andre
12
Pitman
6-01.00
(1.85m)
1
--
Vargas, Armando
12
Riverbank
NH
(--)
1
--
White, Javin
11
Vanden
NH
(--)
1
--
Munkholm, Jonnythan
12
Sierra
NH
(--)
1
--
Barger, Dylan
11
Bella Vista
NH
(--)
1
--
Arnold, Kierye
11
Hiram Johnson
NH
(--)
1
--
Garcia, Branson
11
Pitman
NH
(--)
1
Mens Long Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Clancy, Kyle
11
Davis Sr.
22-10.50
(6.97m)
+1.2
1
2
Caldwell, Isaiah
12
Center
22-07.50
(6.90m)
+0.6
1
3
Austrie, Evan
11
Vallejo
22-05.75
(6.85m)
+0.0
1
4
Nguyen, Teddy
12
Cosumnes Oaks
22-04.25
(6.81m)
+1.3
1
5
Edwards, Zealon
12
American Canyon
22-03.50
(6.79m)
+1.2
1
6
Thompson, Wesley
12
St. Mary's (Stoc
22-01.75
(6.75m)
+0.7
1
7
Richards, Jake
12
Center
22-00.00
(6.71m)
+0.9
1
8
Nelson, Lenny
11
Woodcreek
21-11.50
(6.69m)
+1.1
1
9
Maher, Dakota
11
Vintage
21-07.00
(6.58m)
+1.1
1
10
Gillum, Davon
12
Stagg
21-05.75
(6.55m)
+1.1
1
11
Windley, Trevon
12
Liberty Ranch
21-05.75
(6.55m)
+1.0
1
12
Nevels, Andre
11
Cordova
21-04.75
(6.52m)
+1.4
1
13
Serpa, Justin
11
Turlock
21-04.75
(6.52m)
+0.0
1
14
Gorsuch, Devon
12
Napa
21-03.50
(6.49m)
+0.2
1
15
Roe, Matthew
10
Merrill West
21-01.00
(6.43m)
+0.5
1
16
Melancon, Cedric
10
Pleasant Grove
20-11.25
(6.38m)
+1.1
1
17
Furoka, Cory
12
Franklin (S)
20-10.75
(6.37m)
+0.6
1
18
Gentry, Darren
12
Chavez
20-10.50
(6.36m)
+0.7
1
19
Ibbetson, Brett
12
Woodland
20-09.50
(6.34m)
+1.1
1
20
Williams, Kameron
12
Rosemont
20-09.50
(6.34m)
+1.2
1
21
Piel, Jake
12
Bret Harte
20-01.00
(6.12m)
+0.2
1
22
Kelepi, Daniel
12
Patterson
18-09.00
(5.72m)
+0.8
1
Mens Triple Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Williams, Kameron
12
Rosemont
46-04.75
(14.14m)
+0.8
1
2
Edwards, Zealon
12
American Canyon
45-04.75
(13.84m)
+1.2
1
3
Austrie, Evan
11
Vallejo
45-02.00
(13.77m)
+1.3
1
4
Williams, Dion
12
Vanden
45-00.00
(13.72m)
+3.5
1
5
Nelson, Lenny
11
Woodcreek
44-11.75
(13.71m)
+2.1
1
6
Chandler, Carl
11
Manteca
44-00.00
(13.41m)
+1.7
1
7
Munkholm, Jonnythan
12
Sierra
43-09.50
(13.35m)
+2.2
1
8
Lum, Eric
11
Vintage
43-08.25
(13.32m)
+1.4
1
9
Roe, Matthew
10
Merrill West
43-02.75
(13.18m)
+1.3
1
10
Gladney, Michael
12
Cordova
42-08.50
(13.02m)
+2.0
1
11
Valentine, Isaiah
11
Armijo
42-07.50
(12.99m)
+2.2
1
12
Gillum, Davon
12
Stagg
42-03.25
(12.88m)
+1.5
1
13
Piantineda, Dante
10
Calaveras
42-03.00
(12.88m)
+1.8
1
14
Griffin, D'Andre
12
Pitman
42-02.50
(12.87m)
+1.8
1
15
Velasco, Christian
10
Merrill West
42-02.50
(12.87m)
+1.9
1
16
Nkwocha, Lechi
11
Manteca
42-00.75
(12.82m)
+1.2
1
17
Choi, Victor
12
Davis Sr.
42-00.00
(12.80m)
+1.9
1
18
Ang, Jordan
12
Bear Creek
41-08.00
(12.70m)
+1.6
1
19
Pharms, Jermiah
12
Stagg
41-08.00
(12.70m)
+2.5
1
20
Augustus, Christopher
12
Beyer
41-02.25
(12.55m)
+0.5
1
21
Bonzo, David
12
Ponderosa
40-06.25
(12.35m)
+1.0
1
22
Robie, Alexander
10
Calaveras
39-07.75
(12.08m)
+1.1
1
Mens Pole Vault
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Pust, Ryan
12
Golden Valley
16-07.00
(5.05m)
1
2
Harper, Nate
11
Davis Sr.
14-11.00
(4.55m)
1
3
Gwin, Phillip
11
Bella Vista
14-08.00
(4.47m)
1
4
Paredes, Onix
12
Sierra
14-08.00
(4.47m)
1
5
Kartz, Travis
10
Granite Bay
14-05.00
(4.39m)
1
6
Gonzalez, Michael
10
Lodi
14-05.00
(4.39m)
1
7
Holloway, Robert
11
Ponderosa
13-08.00
(4.17m)
1
8
Strawick, Kasian
12
Oak Ridge
13-08.00
(4.17m)
1
9
McShane, Jason
11
Bear River
13-08.00
(4.17m)
1
10
Sanguinetti, Bryce
11
Sonora
13-02.00
(4.01m)
1
10
Calhoun, Keenan
11
Pioneer
13-02.00
(4.01m)
1
10
O'Brien, Nolan
12
Woodland
13-02.00
(4.01m)
1
10
Goss, Connor
12
Ponderosa
13-02.00
(4.01m)
1
14
Lawson, Michael
12
Marysville
13-02.00
(4.01m)
1
--
Stelzer, Zach
12
Placer
NH
(--)
1
--
Macias, Jojo
11
Sierra
NH
(--)
1
--
Nicol, Max
10
Linden
NH
(--)
1
--
Bowler, Jacob
10
Del Oro
NH
(--)
1
--
Robles, Carson
11
Granite Bay
NH
(--)
1
--
Blakewell, Joe
10
Davis Sr.
NH
(--)
1
--
Andersen, Talen
10
Bear River
NH
(--)
1
--
Dresser, Will
11
Bear River
NH
(--)
1
--
Laut, Austin
11
Oak Ridge
NH
(--)
1
Womens 100m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Brice-Montgomery, Jelia
11
Bear Creek
12.11
-1.0
1
2
Coward, Brandy
11
Buhach Colony
12.15
-1.0
1
3
Dike, Chinyere
11
Franklin (EG)
12.18
-1.0
1
4
Settle, Lyndsey
11
Rocklin
12.36
-1.0
1
5
Jones, Amari
11
Sheldon
12.43
-1.0
1
6
Epps, Alanna
11
Rodriguez
12.44
-1.0
1
7
McNeal, Jordan
11
East Union
12.52
-1.0
1
Womens 100m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Coward, Brandy
11
Buhach Colony
12.07
+0.9
4
2
Brice-Montgomery, Jelia
11
Bear Creek
12.11
+0.2
3
3
Dike, Chinyere
11
Franklin (EG)
12.12
+0.0
2
4
Settle, Lyndsey
11
Rocklin
12.22
-0.2
1
5
Williams, Schantell
11
St. Mary's (Stoc
12.22
+0.2
3
6
Jones, Amari
11
Sheldon
12.26
+0.0
2
7
McNeal, Jordan
11
East Union
12.30
-0.2
1
8
Epps, Alanna
11
Rodriguez
12.33
+0.9
4
9
Thomas, Imani
12
Pleasant Grove
12.40
+0.0
2
10
Cobian, Karel
10
Kennedy
12.43
+0.2
3
11
Buchanan, Carlie
11
Lodi
12.46
-0.2
1
12
Price, Julia
10
Kimball (John C.
12.51
-0.2
1
13
Tucker, Meghan
12
Placer
12.53
+0.9
4
14
Hall, Erykah
10
Downey
12.57
-0.2
1
15
Garner, Jackie
12
Stagg
12.57
+0.2
3
16
DeRosa, Danielle
12
Rocklin
12.58
+0.9
4
17
Miles, J'Liyah
11
Franklin (S)
12.62
+0.9
4
18
Arnold, Hannah
11
Whitney
12.62
-0.2
1
19
Johnson, Shyann
12
Sacramento
12.63
+0.0
2
20
Graves, Tyla
10
Inderkum
12.73
+0.9
4
21
Bell, Tatiana
12
Del Campo
12.75
+0.0
2
22
Both, Regan
10
Manteca
12.77
+0.0
2
23
Wilson, Daya
11
River Valley
12.88
+0.2
3
24
Hernandez, Sherlyn
12
Central Valley/W
12.91
+0.2
3
25
Dozier, Azariah
9
Cordova
12.95
+0.9
4
Womens 200m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Coward, Brandy
11
Buhach Colony
24.85
-1.1
1
2
Brice-Montgomery, Jelia
11
Bear Creek
25.18
-1.1
1
3
Smith, Jazmine
12
Elk Grove
25.32
-1.1
1
4
Settle, Lyndsey
11
Rocklin
25.40
-1.1
1
5
Mcgee, Natsumi
11
Cosumnes Oaks
25.53
-1.1
1
6
Epps, Alanna
11
Rodriguez
25.55
-1.1
1
7
Dike, Chinyere
11
Franklin (EG)
26.08
-1.1
1
8
Jones, Amari
11
Sheldon
26.41
-1.1
1
Womens 200m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Smith, Jazmine
12
Elk Grove
25.01
-0.5
1
2
Brice-Montgomery, Jelia
11
Bear Creek
25.03
-0.4
2
3
Coward, Brandy
11
Buhach Colony
25.04
-0.4
3
4
Settle, Lyndsey
11
Rocklin
25.20
-0.4
2
5
Epps, Alanna
11
Rodriguez
25.37
-0.5
1
6
Mcgee, Natsumi
11
Cosumnes Oaks
25.40
-0.4
2
7
Jones, Amari
11
Sheldon
25.53
-0.4
3
8
Dike, Chinyere
11
Franklin (EG)
25.61
-0.4
2
9
Thomas, Imani
12
Pleasant Grove
25.65
-0.5
1
10
Buchanan, Carlie
11
Lodi
25.80
-0.5
1
11
Price, Julia
10
Kimball (John C.
25.91
-0.4
3
12
Emerson, Alyssa
11
River Valley
26.38
-0.4
2
13
Griffin, Jade
10
Manteca
26.41
-0.4
3
14
Arnold, Hannah
11
Whitney
26.59
-0.4
2
15
Smith, Marissa
11
Cordova
26.61
-0.5
1
16
Miles, J'Liyah
11
Franklin (S)
26.74
-0.5
1
17
Bell, Tatiana
12
Del Campo
26.91
-0.4
3
18
Williams, Vendela
10
West Campus
27.12
-0.4
3
19
Mason, Jai
11
Sacramento
27.14
-0.4
2
Womens 400m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Smith, Jazmine
12
Elk Grove
56.80
1
2
Enes, Lillian
10
St Francis
56.86
1
3
Franco, Mia
10
St. Mary's (Stoc
57.27
1
4
Bryant, Malia
10
Vanden
57.52
1
5
Hunter, Sydney
11
St Francis
58.62
1
6
Mcgee, Natsumi
11
Cosumnes Oaks
58.73
1
7
Smith, Amari
10
Franklin (EG)
58.96
1
8
Pipion, Caprina
11
Vista Del Lago
59.20
1
Womens 400m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
H#
Pts
1
Smith, Jazmine
12
Elk Grove
55.98
2
2
Enes, Lillian
10
St Francis
56.83
3
3
Bryant, Malia
10
Vanden
57.54
1
4
Franco, Mia
10
St. Mary's (Stoc
57.57
1
5
Mcgee, Natsumi
11
Cosumnes Oaks
57.62
3
6
Hunter, Sydney
11
St Francis
57.81
2
7
Pipion, Caprina
11
Vista Del Lago
58.28
2
8
Smith, Amari
10
Franklin (EG)
58.78
3
9
Stevens, Sara
9
Oakdale
58.95
2
10
Stout, Kyleigh
12
Rocklin
59.07
3
11
Holt, Tyra
12
Armijo
59.12
2
12
Cook, Camryn
9
Monterey Trail
59.14
2
13
Wiebe, Claire
11
Davis Sr.
59.23
1
14
Wright, Annie
11
Granite Bay
59.29
1
15
Burke, Mariah
12
Inderkum
59.55
3
16
Smith, Marissa
11
Cordova
59.80
2
17
Cooper, Brianna
11
McClatchy
59.98
3
18
Grieger, Haley
10
Elk Grove
1:00.18
1
19
Heimann, Kyra
10
Colfax
1:00.56
1
20
McNamara, Kasey
11
Del Campo
1:01.01
1
21
Warwick, Meagan
9
Modesto Christia
1:01.38
2
22
Pearson, Malone
11
Bear River
1:03.37
3
Womens 800m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Arndt, Ariane
10
St Francis
2:15.78
1
2
Kittle, Ashley
12
Woodcreek
2:17.06
1
3
McPherson, Jeanne-Marie
11
Davis Sr.
2:17.59
1
4
Nathan-Funk, Gabriella
12
Armijo
2:18.93
1
5
MEADE, MADISON
9
Roseville
2:19.56
1
6
Sumner, Han-Ah
12
Davis Sr.
2:20.21
1
7
Wolf, Erica
9
Nevada Union
2:20.31
1
8
Love, Savannah
12
River City
2:21.92
1
9
Anselmo, Brittany
12
Ponderosa
2:23.21
1
10
Auernig, Megan
9
Rio Americano
2:23.37
1
11
Alhamad, Muna
11
Folsom
2:24.49
1
12
Herod, Kendall
10
Cosumnes Oaks
2:26.30
1
Womens 800m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
H#
Pts
1
Kittle, Ashley
12
Woodcreek
2:14.11
1
4
McPherson, Jeanne-Marie
11
Davis Sr.
2:15.58
1
7
Nathan-Funk, Gabriella
12
Armijo
2:16.83
1
10
Love, Savannah
12
River City
2:18.17
1
2
MEADE, MADISON
9
Roseville
2:18.88
1
3
Wolf, Erica
9
Nevada Union
2:19.22
1
5
Arndt, Ariane
10
St Francis
2:19.53
1
8
Herod, Kendall
10
Cosumnes Oaks
2:19.60
1
6
Sumner, Han-Ah
12
Davis Sr.
2:19.72
1
11
Auernig, Megan
9
Rio Americano
2:19.91
1
12
Alhamad, Muna
11
Folsom
2:20.14
1
13
LYONS, MADDY
10
Del Oro
2:20.94
1
9
Anselmo, Brittany
12
Ponderosa
2:21.08
1
14
Rasmussen, Delaney
9
Vista Del Lago
2:21.56
1
15
Ramos, Erica
11
Bear Creek
2:21.74
1
16
McIsaac, Elisa
11
Davis Sr.
2:22.86
1
17
Salinas, Yajaira
9
Escalon
2:23.23
1
18
Newton, Kamra
11
Monterey Trail
2:24.04
1
19
Wohlenberg, Hannah
10
Bella Vista
2:25.10
1
20
Hill, Savannah
9
Whitney
2:26.57
1
21
Karnaze, Anastasia
10
Amador
2:28.45
1
22
Hendricks, Briana
12
Sheldon
2:31.61
1
Womens 1600m -Alley Start
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Derry, Kendall
10
Bella Vista
4:53.91
1
2
Larocco, Lauren
12
St Francis
4:57.58
1
3
Hull, Hannah
11
Calaveras
5:01.32
1
4
Castiglioni, Sofia
9
Davis Sr.
5:02.73
1
5
Jarvis, Leanne
12
River Valley
5:06.07
1
6
Derry, Kaitlin
10
Bella Vista
5:09.46
1
7
Meads, Sophie
12
Davis Sr.
5:12.10
1
8
Rawson, Madison
12
St Francis
5:13.26
1
9
Eberle, Brook
10
Bella Vista
5:14.15
1
10
Meredith, Lizzie
12
Del Oro
5:19.08
1
11
Florez, Mikayla
12
Riverbank
5:19.68
1
12
Fisk, Abigail
9
Davis Sr.
5:20.33
1
13
Dulgar, Briana
10
Oak Ridge
5:20.60
1
14
Groat, Hattie
10
Whitney
5:20.99
1
15
Banks, Mariyah
12
Golden Valley
5:22.91
1
16
Jaeger, Sierra
11
Vista Del Lago
5:25.21
1
17
Castanon, Renny
11
Bella Vista
5:26.62
1
18
Gowan, Taylor
9
Rio Americano
5:30.17
1
19
Johnson, Jessa
10
Sierra
5:32.26
1
20
Waters, Ellie
10
Ripon Christian
5:33.24
1
Womens 3200m -Alley Start
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Larocco, Lauren
12
St Francis
10:32.72
1
2
O'Keeffe, Fiona
10
Davis Sr.
10:45.09
1
3
Dodge, Jenica
12
Whitney
10:47.24
1
4
Dipentino, Angela
9
Woodcreek
10:50.50
1
5
Myers, Miranda
11
St Francis
10:53.59
1
6
Anderson, Sarah
10
Vista Del Lago
10:57.99
1
7
Castiglioni, Sofia
9
Davis Sr.
10:58.78
1
8
Jarvis, Leanne
12
River Valley
11:01.19
1
9
Dobson, Isabella
9
Elk Grove
11:05.96
1
10
McManis, Maggie
11
Davis Sr.
11:09.25
1
11
Pizzella, Nora
10
Nevada Union
11:13.44
1
12
McIsaac, Giulia
11
Davis Sr.
11:15.75
1
13
Adel, Haley
10
Kennedy
11:19.07
1
14
Peterson, Rachel
12
Oak Ridge
11:23.85
1
15
McKinney, Cessair
9
Bella Vista
11:24.72
1
16
Sewell, Breanna
12
Vacaville
11:25.66
1
17
Mason, Lauren
10
Woodcreek
11:26.68
1
18
Meads, Sophie
12
Davis Sr.
11:31.47
1
19
Reynolds, Michaela
12
Vista Del Lago
11:33.43
1
20
McNerney, Sedona
10
Bella Vista
11:35.52
1
21
Feickert, Ally
9
McClatchy
11:41.44
1
22
Groat, Hattie
10
Whitney
11:49.59
1
23
Ruvalcaba, Kim
10
Riverbank
11:51.14
1
24
Johnson, Haley
9
Placer
11:54.68
1
25
Ayala, Alyssa
10
Liberty Ranch
11:55.23
1
Womens 100m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Perry, Pattriana
12
Vacaville
13.76
-2.2
1
2
Cook, Daria
12
Vacaville
14.06
-2.2
1
3
Woodward, Jurnee
9
Vacaville
14.29
-2.2
1
4
Schnabel, Amanda
12
St Francis
14.88
-2.2
1
5
Tubbs, Lexi
12
Modesto Christia
14.92
-2.2
1
6
Hepworth, Grace
11
Pleasant Grove
15.31
-2.2
1
7
Webb, Makayla
12
Valley
15.57
-2.2
1
8
Eboigbodin, Ivie
10
Merrill West
15.60
-2.2
1
Womens 100m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Perry, Pattriana
12
Vacaville
13.61
+1.3
3
2
Woodward, Jurnee
9
Vacaville
14.36
+1.6
2
3
Cook, Daria
12
Vacaville
14.62
+0.1
1
4
Schnabel, Amanda
12
St Francis
14.99
+0.1
1
5
Tubbs, Lexi
12
Modesto Christia
15.18
+1.3
3
6
Webb, Makayla
12
Valley
15.20
+1.6
2
7
Eboigbodin, Ivie
10
Merrill West
15.25
+0.1
1
8
Hepworth, Grace
11
Pleasant Grove
15.25
+1.6
2
9
Menil, Clarissa
12
Bear Creek
15.42
+1.3
3
10
Smith, Gykisha
12
Ceres
15.44
+1.6
2
11
Brown, Devanique
11
Vallejo
15.45
+0.1
1
12
O'Brien, Melanie
12
Nevada Union
15.55
+1.3
3
13
Adams, Detrice
12
Monterey Trail
15.69
+1.6
2
14
Redmond, Christen
12
Vallejo
15.99
+1.3
3
15
Sanders, Kathryn
11
Oak Ridge
16.04
+1.6
2
16
Clarke-Kennedy, Eniyah
9
Lincoln (s)
16.07
+0.1
1
17
Johnson, Joy
10
Cosumnes Oaks
16.44
+1.6
2
18
Kochevar, Alexis
9
Roseville
16.56
+1.6
2
19
Sullivan, Taylor
10
El Camino
16.64
+0.1
1
20
Warwick, Jaclyn
11
Modesto Christia
16.78
+0.1
1
21
Williams, Jenna
12
Bella Vista
16.80
+0.1
1
22
Maseda, Bailey
9
Dixon
17.07
+1.3
3
23
Barker, Bonny
9
Lincoln (s)
17.64
+1.3
3
24
Arthur, Maya
12
Mira Loma
18.42
+1.3
3
Womens 300m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Perry, Pattriana
12
Vacaville
42.22
1
2
Woodward, Jurnee
9
Vacaville
42.79
1
3
Davis, Hannah
10
Vacaville
42.96
1
4
Williams, Schantell
11
St. Mary's (Stoc
43.25
1
5
Webb, Makayla
12
Valley
44.99
1
6
Eboigbodin, Ivie
10
Merrill West
45.00
1
7
Brown, Devanique
11
Vallejo
45.04
1
8
Schnabel, Amanda
12
St Francis
45.72
1
Womens 300m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
H#
Pts
1
Williams, Schantell
11
St. Mary's (Stoc
43.43
1
4
Davis, Hannah
10
Vacaville
43.44
1
2
Perry, Pattriana
12
Vacaville
43.51
3
3
Woodward, Jurnee
9
Vacaville
43.91
2
5
Schnabel, Amanda
12
St Francis
44.73
2
6
Brown, Devanique
11
Vallejo
44.89
3
7
Webb, Makayla
12
Valley
45.12
2
8
Eboigbodin, Ivie
10
Merrill West
45.22
1
9
Johnson, Ra'Shanae
10
Fairfield
45.44
3
10
Mobley, Bykema
12
McNair
45.66
3
11
Simon, Heaven
11
Central Valley/W
45.84
1
12
O'Brien, Melanie
12
Nevada Union
46.08
2
13
Olson, Dani
11
Hilmar
46.32
3
14
Murphy-Cook, Maya
10
Granite Bay
46.45
2
15
Boateng, Abena
10
Cosumnes Oaks
46.98
3
16
LE, DAPHNE
11
Oakmont
47.39
1
17
Williams, Jenna
12
Bella Vista
47.70
1
18
O'Donnell, Kristina
10
Oak Ridge
47.93
2
19
Cook, Daria
12
Vacaville
47.99
3
20
Mackey, Jaleesa
09
Vanden
48.03
2
21
Menil, Clarissa
12
Bear Creek
48.30
1
22
Frydenlund, Nicole
11
Vista Del Lago
48.76
3
23
Romani, Kara
11
Christian Brothe
49.91
2
Womens 4x100m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
O'Neal
,
Ezimora
,
Montanez
,
Dike
Franklin (EG)
47.57
1
2
Reyna
,
Arndt
,
Enes
,
Hunter
St Francis
47.75
1
3
Stout
,
DeRosa
,
Hogan
,
Settle
Rocklin
48.15
1
4
Bali
,
Pedraza
,
Emerson
,
Wilson
River Valley
48.64
1
5
Burrell
,
Lockard
,
Dela Cru
,
McIntyre
Merrill West
48.76
1
6
Leisure
,
Smith
,
Meyers
,
Daniel
Elk Grove
48.82
1
7
Andrade
,
Coward
,
Slaton
,
Coward
Buhach Colony
49.18
1
8
Both
,
Barragan
,
Griffin
,
Kirby
Manteca
49.41
1
Womens 4x100m Relay
Back to top
Name
School
Prelims
H#
Pts
1
O'Neal
,
Ezimora
,
Montanez
,
Dike
Franklin (EG)
47.92
3
2
Reyna
,
Arndt
,
Enes
,
Hunter
St Francis
48.34
2
3
Leisure
,
Smith
,
Meyers
,
Daniel
Elk Grove
48.87
1
4
Bali
,
Pedraza
,
Emerson
,
Wilson
River Valley
49.10
3
5
Burrell
,
Lockard
,
Dela Cru
,
McIntyre
Merrill West
49.15
2
6
Stout
,
DeRosa
,
Hogan
,
Settle
Rocklin
49.35
1
7
Both
,
Barragan
,
Griffin
,
Kirby
Manteca
49.38
2
8
Andrade
,
Coward
,
Slaton
,
Coward
Buhach Colony
49.40
3
9
Relay Team
Cosumnes Oaks
49.40
3
10
Shepard
,
Ndiaye
,
Moore
,
Cobian
Kennedy
49.42
2
11
Davis
,
Mullen
,
Jones
,
Brown
Sheldon
49.42
2
12
Allen
,
Drew
,
Cook
,
McNeal
East Union
49.44
1
13
Mitchell
,
Tucker
,
Lee
,
Rossiter
Placer
49.48
1
14
Burke
,
Graves
,
Smith
,
McCaskel
Inderkum
49.56
3
15
Cave
,
Jones-Le
,
Robinson
,
Gunther
Roseville
49.64
2
16
Todd
,
Cariaso
,
Moren
,
Phillips
Pitman
49.84
1
17
Johnson
,
Trosclai
,
Mason
,
Franklin
Sacramento
49.87
2
18
Archulet
,
Brown
,
Daniels
,
Thomas
Pleasant Grove
49.97
1
19
Vieira
,
Arnold
,
Brown
,
Leavens
Whitney
49.99
3
20
Small
,
Jones
,
Garner
,
Pharms
Stagg
50.54
3
21
Tubbs
,
Warwick
,
Warwick
,
Warwick
Modesto Christia
50.71
3
22
Quist-Ri
,
Dantes
,
Dolcee
,
Holt
Armijo
50.73
1
23
Gutierre
,
Mabie
,
Simon
,
Hernande
Central Valley/W
50.94
2
--
Redmond
,
Brown
,
Wade
,
Blaylock
Vallejo
DNF
1
Womens 4x400m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Reyna
,
Schnabel
,
Enes
,
Hunter
St Francis
3:47.79
1
2
Daniel
,
Grieger
,
Leisure
,
Smith
Elk Grove
3:51.17
1
3
Quist-Ri
,
Nathan-F
,
Dantes
,
Holt
Armijo
3:57.47
1
4
Williams
,
Tung
,
Frydenlu
,
Pepper
Vista Del Lago
3:58.26
1
5
Canzoner
,
Evans
,
Alhamad
,
Evans
Folsom
3:59.25
1
6
Jimenez
,
Smith
,
Montanez
,
Dike
Franklin (EG)
4:00.55
1
7
Sup
,
Derry
,
Eberle
,
Derry
Bella Vista
4:02.36
1
8
Meade
,
Sessano
,
Lee
,
Simpson
Roseville
4:02.82
1
Womens 4x400m Relay
Back to top
Name
School
Prelims
H#
Pts
1
Daniel
,
Grieger
,
Leisure
,
Smith
Elk Grove
3:54.05
2
2
Reyna
,
Schnabel
,
Enes
,
Hunter
St Francis
3:54.38
3
5
Quist-Ri
,
Nathan-F
,
Dantes
,
Holt
Armijo
3:57.56
3
3
Williams
,
Tung
,
Frydenlu
,
Pepper
Vista Del Lago
3:57.74
1
6
Canzoner
,
Evans
,
Alhamad
,
Evans
Folsom
3:58.83
1
7
Jimenez
,
Smith
,
Montanez
,
Dike
Franklin (EG)
3:59.44
3
4
Sup
,
Derry
,
Eberle
,
Derry
Bella Vista
4:00.48
4
8
Meade
,
Sessano
,
Lee
,
Simpson
Roseville
4:01.94
3
9
Settle
,
Gosting
,
DeRosa
,
Stout
Rocklin
4:02.38
1
10
Baker
,
Lyons
,
Mullins
,
Lee
Del Oro
4:02.76
3
11
Relay Team
Cosumnes Oaks
4:02.82
1
12
Miller
,
Wade
,
Johnson
,
Brown
Vallejo
4:04.01
2
13
George
,
Hammond
,
Newton
,
Cook
Monterey Trail
4:05.55
1
14
Novotny
,
Jauregui
,
Stevens
,
Penningt
Oakdale
4:08.31
4
15
Graves
,
McGrail
,
Murphy-C
,
Wright
Granite Bay
4:08.45
2
16
Maloney
,
Cooper
,
Castaned
,
Nixon
McClatchy
4:08.71
4
17
Both
,
Kirby
,
Griffin
,
Soto
Manteca
4:09.11
3
18
Bryant
,
Jenks
,
Moore
,
York
Vanden
4:09.32
1
19
Barnard
,
Le Duff
,
Tiotuyco
,
Jao
American Canyon
4:10.27
3
20
Gilliam
,
Reed
,
Srour
,
Epps
Rodriguez
4:10.61
2
21
Ramos
,
Brice-Mo
,
Priest
,
Menil
Bear Creek
4:15.25
2
22
Vann
,
Sullivan
,
Wynter
,
Compton
El Camino
4:17.27
4
Womens Shot Put
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
French, Brandi
11
Vacaville
43-07.25
(13.29m)
1
2
Newton, Monique
12
Cordova
42-09.75
(13.05m)
1
3
Dulaney, Megan
11
Rodriguez
42-09.50
(13.04m)
1
4
Ruggles, Samantha
11
St Francis
39-01.75
(11.93m)
1
5
Heyn, Lauren
11
Del Oro
38-10.50
(11.85m)
1
6
Ittner, Maddi
12
Colfax
38-06.00
(11.73m)
1
7
Lao, Tina
10
Livingston
37-08.50
(11.49m)
1
8
Bierly, Imani
12
River Valley
37-04.00
(11.38m)
1
9
Tanner, Kai
10
Oakdale
37-00.75
(11.30m)
1
10
Paulo, Janelle
12
Grant
36-01.25
(11.00m)
1
11
Gardella, Angela
11
Sonora
36-00.50
(10.99m)
1
12
Newton, Monae
12
Cordova
35-02.25
(10.73m)
1
13
Tarr, Holly
12
Marysville
34-11.25
(10.65m)
1
14
Stocker, Camay
10
Monterey Trail
34-08.50
(10.58m)
1
15
Moses, Janessa
10
Sheldon
34-04.75
(10.48m)
1
16
Roark, Elizabeth
10
Vacaville
34-03.00
(10.44m)
1
17
Marini, Isabella
11
Elk Grove
34-00.75
(10.38m)
1
18
Bowers, Oleachea
12
Merced
33-11.25
(10.34m)
1
19
Mitchell, Deymond
11
Jesse Bethel
33-08.75
(10.28m)
1
20
Kakala, Loretta
9
East Union
33-05.75
(10.20m)
1
21
Coward, Barbara
11
Buhach Colony
33-05.50
(10.20m)
1
22
Dodd, Baylee
10
Napa
32-01.75
(9.80m)
1
23
Reis, Jullissa
10
Cordova
31-11.00
(9.73m)
1
Womens Discus
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Chappell, Hannah
10
Oakdale
139-09
(42.60m)
1
2
O'brine, Kayla
12
St Francis
135-00
(41.15m)
1
3
Newton, Monique
12
Cordova
132-08
(40.44m)
1
4
Jackson, Danielle
11
Christian Brothe
130-11
(39.90m)
1
5
Heyn, Lauren
11
Del Oro
125-04
(38.20m)
1
6
Coward, Barbara
11
Buhach Colony
125-02
(38.15m)
1
7
Dulaney, Megan
11
Rodriguez
124-01
(37.82m)
1
8
Vasquez, Sarah
11
Union Mine
123-04
(37.59m)
1
9
Malm-Annan, Emelda
11
Monterey Trail
113-02
(34.49m)
1
10
Gardella, Angela
11
Sonora
112-11
(34.42m)
1
11
Barnhard, Kendra
12
Oakmont
110-06
(33.68m)
1
12
Bierly, Imani
12
River Valley
109-07
(33.40m)
1
13
Short, Kelsey
12
Granite Bay
109-05
(33.35m)
1
14
Bates, Denise
10
Merced
109-01
(33.25m)
1
15
Minor, Victoria
12
Center
107-03
(32.69m)
1
16
Viramontes, Veronica
11
Lodi
106-04
(32.41m)
1
17
Takeda, Skyler
11
Vacaville
104-09
(31.93m)
1
18
Grimm, Julia
12
Vintage
104-08
(31.90m)
1
19
Buck, Helena
12
Lodi
103-00
(31.39m)
1
20
Lao, Tina
10
Livingston
100-05
(30.61m)
1
21
Newton, Monae
12
Cordova
98-00
(29.87m)
1
22
Moren, Cerah
9
Pitman
96-09
(29.49m)
1
23
Arriola, Trinity
10
El Dorado (SJS)
94-05
(28.78m)
1
24
Mitchell, Deymond
11
Jesse Bethel
90-07
(27.61m)
1
Womens High Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Higley, Erica
11
Bear River
5-06.00
(1.68m)
1
2
McCaskel, Anthina
12
Inderkum
5-05.00
(1.65m)
1
3
Mazzoleni, Caitlin
11
Davis Sr.
5-03.00
(1.60m)
1
4
Hoyt, Makayla
10
El Dorado (SJS)
5-03.00
(1.60m)
1
5
Reagan, Adrianna
12
Roseville
5-03.00
(1.60m)
1
6
Sidhu, Ashley
11
River Valley
5-01.00
(1.55m)
1
6
Murphy-Cook, Maya
10
Granite Bay
5-01.00
(1.55m)
1
8
Robinson, Bose
10
Center
4-11.00
(1.50m)
1
8
Otto-Cutting, Amelia
10
Davis Sr.
4-11.00
(1.50m)
1
8
Bailes, Lenaya
11
Mesa Verde
4-11.00
(1.50m)
1
8
Brewster, Azia
9
Ceres
4-11.00
(1.50m)
1
8
Lewis, Ashley
12
Sacramento
4-11.00
(1.50m)
1
8
Pirio, Claire
12
Napa
4-11.00
(1.50m)
1
8
Ray, Alexa
9
Oak Ridge
4-11.00
(1.50m)
1
8
Ashaolu, Mary
11
McNair
4-11.00
(1.50m)
1
8
Green, Elise
12
Merrill West
4-11.00
(1.50m)
1
8
Caraway, Natalie
11
Granite Bay
4-11.00
(1.50m)
1
8
Dozier, Shelby
10
Bella Vista
4-11.00
(1.50m)
1
8
Stroup, Jamie
11
Pitman
4-11.00
(1.50m)
1
--
Morris, Haley
12
Hughson
NH
(--)
1
--
Richardson, Leah
9
Inderkum
NH
(--)
1
Womens Long Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Tucker, Meghan
12
Placer
19-08.00
(5.99m)
+1.8
1
2
O'Neal, Jorden
11
Franklin (EG)
19-00.50
(5.80m)
+1.3
1
3
Venerable, Mishaye
11
Cosumnes Oaks
18-06.00
(5.64m)
+2.4
1
4
Gode, Kiely
12
Del Oro
17-09.00
(5.41m)
+1.2
1
5
John, Joseena
10
Davis Sr.
17-07.00
(5.36m)
+1.0
1
6
Miles, J'Liyah
11
Franklin (S)
17-06.50
(5.35m)
+1.2
1
7
Arnold, Mackenzie
11
River Valley
17-04.50
(5.30m)
+1.1
1
8
Sup, Mckenzie
12
Bella Vista
17-02.50
(5.25m)
+1.6
1
9
Vance, Nia
11
Vacaville
17-01.00
(5.21m)
+1.2
1
10
Moreland, Aryel
09
Vanden
16-10.50
(5.14m)
+1.1
1
11
Graves, Tyla
10
Inderkum
16-10.00
(5.13m)
+1.4
1
12
Holmes, Sydney
11
Pitman
16-05.75
(5.02m)
+0.9
1
13
Adams, Detrice
12
Monterey Trail
16-03.75
(4.97m)
+0.8
1
14
Booz, Cierra
12
Turlock
16-03.25
(4.96m)
+0.9
1
15
Lengtat, Alyssa
9
Davis Sr.
16-02.75
(4.95m)
+1.1
1
16
Warwick, Nicole
9
Modesto Christia
16-01.75
(4.92m)
+1.5
1
17
Koch, Morgan
12
Forest Lake Chri
16-00.75
(4.90m)
+1.7
1
18
Stevens, Sara
9
Oakdale
15-11.75
(4.87m)
+0.2
1
19
Grimm, Julia
12
Vintage
15-11.75
(4.87m)
+0.0
1
20
Engel, Samantha
9
El Dorado (SJS)
15-09.50
(4.81m)
+1.0
1
21
Daniels, Mia
10
Pleasant Grove
15-08.75
(4.79m)
+0.2
1
22
Carter, Sabrina
12
Kennedy
14-05.00
(4.39m)
+0.5
1
--
Ashburn, Allysa
10
Yuba City
FOUL
(--)
nwi
1
Womens Triple Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Vance, Nia
11
Vacaville
38-09.75
(11.83m)
+1.1
1
2
Marinho-Gomes, Tais
12
Cosumnes Oaks
38-05.75
(11.73m)
+1.6
1
3
Lengtat, Alyssa
9
Davis Sr.
38-04.75
(11.70m)
+1.1
1
4
Cariaso, Lauren
11
Pitman
36-05.50
(11.11m)
+1.9
1
5
Pennington, Dezirae
12
Oakdale
36-01.25
(11.00m)
+1.5
1
6
Gaines, Lailoni
10
Modesto Christia
35-06.50
(10.83m)
+1.2
1
7
Burrell, Lia
12
Merrill West
35-02.50
(10.73m)
+2.4
1
8
Mariland, Alexis
11
Monterey Trail
35-01.25
(10.70m)
+2.0
1
9
Davis, Hannah
10
Vacaville
35-00.50
(10.68m)
+1.5
1
10
Redmond, Christen
12
Vallejo
34-11.50
(10.66m)
+2.7
1
11
Adams, Detrice
12
Monterey Trail
34-10.25
(10.62m)
+2.4
1
12
Caraway, Natalie
11
Granite Bay
34-06.75
(10.53m)
+2.5
1
13
Littlefield, Claire
12
Pitman
34-06.00
(10.52m)
+2.3
1
14
Williams, Karina
10
Vista Del Lago
34-04.25
(10.47m)
+4.3
1
15
Fong, Lea
12
Placer
34-00.50
(10.38m)
+4.2
1
16
Marseilles, Sophia
9
Napa
34-00.25
(10.37m)
+2.0
1
17
Green, Elise
12
Merrill West
33-10.50
(10.33m)
+1.5
1
18
Horst, Kate
12
Del Campo
33-00.75
(10.08m)
+0.7
1
19
Moreland, Aryel
09
Vanden
32-10.50
(10.02m)
+1.8
1
20
Meyers, Alaina
12
Colfax
32-10.25
(10.01m)
+2.9
1
21
Ashburn, Allysa
10
Yuba City
32-07.00
(9.93m)
+0.6
1
Womens Pole Vault
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Maneatis, Melissa
11
Del Oro
12-05.00
(3.78m)
1
2
Nichols, Amanda
12
Bella Vista
11-04.00
(3.45m)
1
3
Field, Gillette
11
Granite Bay
11-01.00
(3.38m)
1
4
Fong, Lea
12
Placer
11-01.00
(3.38m)
1
5
Roberts, T.G.
10
Franklin (S)
10-07.00
(3.23m)
1
5
Phillips, Lindsey
11
Pitman
10-07.00
(3.23m)
1
5
Bertuccelli, Leah
11
Union Mine
10-07.00
(3.23m)
1
8
Stueve, Hannah
11
Marysville
10-07.00
(3.23m)
1
10
Talarico, Jessy
12
Manteca
10-01.00
(3.07m)
1
10
Fontana, Natalie
11
Hughson
10-01.00
(3.07m)
1
10
Dean, Ashley
12
Oak Ridge
10-01.00
(3.07m)
1
13
Fisher, Sierra
12
Bella Vista
10-01.00
(3.07m)
1
14
Niva, Michaela
11
Davis Sr.
10-01.00
(3.07m)
1
9
Riggle, Clara
11
Davis Sr.
10-01.00
(3.07m)
1
15
Gwin, Kourtney
10
Bella Vista
9-07.00
(2.92m)
1
16
Vieira, Marialana
11
Whitney
9-07.00
(2.92m)
1
16
Wolfe, Lily
12
Davis Sr.
9-07.00
(2.92m)
1
16
Johnson, Rylee
11
Ponderosa
9-07.00
(2.92m)
1
--
Leon, Miriam
12
Woodland
NH
(--)
1
--
Hale, Sarah
9
Lodi
NH
(--)
1
--
Gantar, Danielle
12
Davis Sr.
NH
(--)
1
--
Perreira, Grace
12
Oakdale
NH
(--)
1
--
Romano, Gabriella
12
Bella Vista
NH
(--)
1
--
Harrop-St. John, Kylie
10
Oak Ridge
NH
(--)
1
Notations:
c = converted Hand Timing
w = Wind Assisted (>2.0 meters per second)
^ = Altitude
Hashtags
#california
#cif-sjs-masters
#sac-joaquin-section
More news
2014 Results - California CIF SJS Division 1 Championships - Sac-Joaquin Section
903 shares:
California CIF SJS Masters - Sac-Joaquin Section
,
Amador High Track & Field and Cross Country - Sutter Creek, California
,
American Canyon Track and Field and Cross Country - American Canyon, California
,
Angelo Rodriguez High Track & Field and Cross Country - Fairfield, California
view all
0
likes:
Ariane Arndt (2016)
view all
0
comment(s)
History for Napa High Track & Field and Cross Country - Napa, California
Year
Videos
News
Photos
Blogs
2015
15
2014
2
9
2013
1
8
2012
4
10
2011
1
4
2010
9
6
2009
2
2
Show 4 more
Hashtags
#california
#cif-sjs-masters
#sac-joaquin-section
+PLUS highlights
+PLUS coverage
Live Events
Get +PLUS!